vineri 22 octombrie 2021 12:09
Acasă / Suceava / Șomuz Fălticeni și-a încheiat aventura în Cupa României în șaisprezecimile de finală

Șomuz Fălticeni și-a încheiat parcursul în Cupa României, după ce a pierdut marți după-amiază, pe stadionul “Constantin Jamaischi”, în fața prim-divizionarei FC Voluntari, cu scorul 1-4, într-un meci din cadrul șaisprezecimilor de finală.

Echipa antrenată de Iulian Ionesi a început curajos, reușind să deschidă scorul în minutul 37, când Sahru a interceptat o minge în careu și a marcat cu un șut sub transversală.
Gruparea ilfoveană a egalat cinci minute mai târziu, prin Al. Ilie, care a citește toată știrea…

Peste 40 de localități sunt deja în diverse evidențe de risc la alunecări și/sau cutremure. Peste doi ...