duminică 26 septembrie 2021 18:39
Acasă / Suceava / Naţionala de fotbal a României, eliminată de la Jocurile Olimpice. Remiză albă cu Noua Zeelandă

Naționala de fotbal a României a ratat calificarea în sferturile de finală de la Jocurile Olimpice după remiza, scor 0-0, cu Noua Zeelandă, din ultimul meci al grupei B. “Tricolorii” aveau nevoie de un succes pentru a obține calificarea în sferturile de finală.
Florescu a lovit bara în minutul 11, însă apoi Noua Zeelandă a pus stăpânire pe joc și a avut o posesie de 63% în prima repriză.
În partea secundă, România a mai ratat ocazii citește toată știrea…

175 de suceveni au fost diagnosticați cu coronavirus în ultimele 24 de ore, iar incidența ...