joi 17 iunie 2021 10:53
Acasă / Iași / Spectatorii de la partida Djokovici – Berrettini, obligaţi să plece în mijlocul jocului din cauza restricţiilor de circulaţie

Djokovici a câstigat destul de usor primele doua seturi, cu 6-3, 6-2, apoi meciul s-a echilibrat, devind spectaculos si dramatic, iar Berrettini, încurajat frenetic din tribune, a luat al treilea set, cu scorul 7-6 (5). Pentru ca spectatorii nu voiau sa paraseasca tribunele, partida a fost oprita la scorul de 3-2 pentru Djokovici în setul al patrulea si cei doi juctori trimisi la vestiare.

Datorita relaxarii restrictiilor de circulatie (pâna la ora locala 23.00, fata d citește toată știrea…

Un gând de alinare pentru Livia, Stefana si Andrei. Le împartasim durerea si tristetea în ...